KODAK NX ULTRA SOLUTION®

Od stycznia 2019 roku nasza firma stała się oficjalnym beta testerem nowej technologii wprowadzanej przez firmę Kodak – Flexcel NX Ultra Solution. Jest to technologia, która oferuje wysokojakościowe płyty fleksograficzne wymywane wodą. Jako pierwsi w Polsce i nieliczni w Europie, już pod koniec lutego tego roku będziemy mogli wykonywać płyty Flexcel NX Ultra Solution na nowoczesnym urządzeniu, które zostanie zainstalowane w naszej siedzibie głównej w podpoznańskiej Drużynie.

Płyty, które już niedługo będą produkowane w naszej firmie to odpowiedź na główne potrzeby rynku – kwestię ekologii. Płyty Flexcel NX Ultra Solution to formy drukowe wytwarzane bez użycia rozpuszczalników, cały proces jest również wolny od lotnych związków organicznych. Jest to zdecydowana przewaga nad konwencjonalnymi płytami fleksograficznymi, która bezpośrednio przekłada się na rozszerzenie oferty naszej firmy o nowe rynki.

Płyta drukowa Flexcel NX Ultra Solution jest wykonywana w czasie krótszym niż godzina, co oczywiście przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego, mówimy tu o mniejszym zużyciu energii i zasobów naturalnych.

W tej chwili przeprowadzamy już pierwsze testy tej technologii na polskim rynku – otrzymane wyniki są obiecujące. Możemy zauważyć, lepsze pokrycie powierzchni aplowych (pola 100%) oraz uniwersalność – równie dobre efekty otrzymujemy zarówno na folii, kartonie jak i etykiecie, co potwierdzają przedruki, które z chęcią Państwu pokażemy podczas planowanych w najbliższym czasie dniach otwartych technologii Flexcel NX Ultra Solution, a także podczas indywidualnych spotkań.

Zapraszamy Państwa do wypróbowania płyt wykonywanych w technologii Flexcel NX Ultra Solution wytwarzanych przez naszą przygotowalnię w czasie trwania okresu beta testów, do końca 2019. Przez cały ten proces przeprowadzi Państwa nasz technolog zajmujący się wdrażaniem technologii Kodak Ultra NX pani Joanna Walachowska. Ponad to udzieli ona Państwu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowie na wszelkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu:

Joanna Walachowska
tel. +48 61 225 54 59
tel. kom. +48 534 053 800
e-mail: nowetechnologie@fleksograf.com.pl