Warsztaty fleksograficzne

Warsztaty Fleksograficzne, styczeń 2021

 

Idea warsztatów fleksograficznych narodziła się kilka lat temu.

Na jednej z wielu konferencji przeprowadziłem bardzo inspirującą i szczerą rozmowę. Jeden z naszych klientów dowodził, że nie jest zadowolony z przebiegu konferencji, a w szczególności z poziomu merytorycznego tejże. Wspominał, że ma swoje problemy, które chciałby rozwiązać. Wspomniał także, że ma w planach zakup kolejnej drukarki fleksograficznej i myśli o zaimplementowaniu  nowej, innowacyjnej technologii aby wyprzedzić konkurencję i odnieść sukces.

Zrozumiałem wtedy, że muszę wymyślić inny rodzaj spotkań branżowych. Spotkań, które oprócz swobodnej atmosfery oferować będą praktyczne tematy techniczne czyli – warsztaty fleksograficzne. Zrozumiałem również, że współpracując z wieloma firmami z branży robimy ciekawe projekty, które mogą w przeszłości stać się uzupełnieniem druku fleksograficznego lub wzbogacić go o niedostępne wcześniej rozwiązania.

Długo zastanawiałem się, jak w sposób ciekawy i merytoryczny organizować spotkania? Zrozumiałem, że kluczem do sukcesu są małe grupy ludzi i podstawowa znajomość tematów warsztatów przed ich rozpoczęciem. Oddaję więc wam, drodzy Państwo pierwsze trzy opracowane warsztaty. Mam nadzieję, że treść oraz forma warsztatów spotka się z Waszym dobrym przyjęciem.

 

pozdrawiam Krzysztof Malengowski