Strona Główna

NASZA DZIAŁALNOŚĆ

MISJA

Naszym celem jest zapewnienie Klientom dostępu do najnowocześniejszych technologii w zakresie przygotowalni fleksograficznej, projektowania opakowań, a także przekraczanie ich oczekiwań w połączeniu z najwyższą jakością i serwisem. Z tych powodów nieustannie szkolimy naszych pracowników i inwestujemy w nowe, lepsze rozwiązania. Ciągle doskonalimy nasze procesy oraz działalność, koncentrując się na zapewnieniu pełnej satysfakcji naszych Klientów.

WARTOŚCI I ZASADY

"GDY LICZY SIĘ JAKOŚĆ"

Kierownik działu nowych technologii

"Gdy liczy się jakość" - łatwo powiedzieć, trudniej realizować. Dlatego też każdego dnia dajemy z siebie wszystko by sentencja ta stała się czymś więcej, niż tylko szumnie brzmiącym sloganem. Wraz z całą załogą od lat robimy wszystko by urzeczywistnić powyższą dewizę i na każdym etapie oferować naszym Klientom usługi i produkt najwyższej jakości.

Piotr Rogoziecki

Właściciel

Przychodzi taki czas w życiu każdej firmy, kiedy zadajemy sobie pytanie, jakie jest nasze kredo? W jakim kierunku powinniśmy się rozwijać aby osiągnąć sukces? Nie inaczej było w przypadku naszej firmy. „GDY LICZY SIĘ JAKOŚĆ” ta sentencja definiuje w najlepszy sposób działanie naszej firmy. Od samego początku, czyli od  2001 roku, głównym celem naszej działalności było zadowolenie Klientów, czasami przekraczanie ich oczekiwań oraz systematyczne wdrażanie najnowszych technologii i procedur polepszających jakość matryc do druku fleksograficznego.

Krzysztof Malengowski

Partnerzy