26 Sie

Kodak InSite Prepress Portal System® – już wkrótce dostępny dla naszych partnerów.

W tym roku dzięki uprzejmości Kodak Polska rozpoczęliśmy testowanie Kodak InSite Prepress Portal System®. Po kilku miesiącach testów czas na podsumowanie.
Już od pierwszego etapu realizacji projektu, InSite pozwala na skrócenie czasu wykonania zlecenia. Umożliwia to między innymi automatyczna analiza materiałów wejściowych, dzięki czemu klient już w momencie udostępnienia materiałów przez portal InSite otrzymuje zwrotną informację czy są one w wystarczającej jakości aby mogły zostać poddane dalszej obróbce graficznej w naszej przygotowalni.
Na kolejnych etapach opracowania wzoru, InSite pozwala na podgląd plików w jakości produkcyjnej (pliki VPS), nanoszenie uwag, komunikację w czasie rzeczywistym i oczywiście akceptację odpowiedniej wersji plików. Wszystko to bez czasochłonnego pisania wiadomości e-mail. System umożliwia dostęp do projektu przez przeglądarkę internetową z niemalże każdego miejsca na świecie, o dowolnej porze dnia czy nocy. To zaledwie część zalet, które dla naszych klientów są odczuwalne już od pierwszego zetknięcia z nowym programem.
InSite usprawnia również wewnętrzną pracę grafików na wszystkich etapach opracowania wzoru, aż do samego wykonania matryc drukarskich. Dzięki pełnej kompatybilności z RIP-em Kodak Prinergy Workflow®, a także zastosowaniu Kodak Prinergy RBA® możliwe stało się zautomatyzowanie szerokiego zakresu procesów i czynności. To właśnie dzięki automatyzacji, od samego początku pracy z plikiem graficznym mamy pełną kontrolę nad parametrami technologicznymi opracowywanego projektu, co stanowi kolejny stopień kontroli jakości i poprawności wykonanych przez nas matryc drukarskich
Dziś z dumą możemy powiedzieć, że jako pierwsza przygotowalnia fleksograficzna w Polsce, od września udostępniamy Kodak InSite Prepress Portal System® dla naszych partnerów.
Jesteśmy przekonani, że wykorzystanie nowego narzędzia pozwoli uzyskać naszym Klientom to co najważniejsze, czyli natychmiastowy dostęp do informacji, oszczędność czasu oraz najwyższą jakość usług.….

Zapraszamy do kontaktu:
Jakub Antowski
tel. +48 61 225 54 57
tel. kom. +48 513 042 084
e-mail: kuba.a@fleksograf.com.pl

INSite pozwala zwiększyć wydajność – umocnić relacje z klientami – rozszerzyć automatyzację procesów pracy.